Bukmacher LV BET ma dla graczy 50 PLN zwrotu na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa. Będziesz obstawiał hit Ekstraklasy? Zapoznaj się z tą ofertą specjalną!

50 PLN zwrot od LV BET na hit Ekstraklasy!
50 PLN zwrot od LV BET na hit Ekstraklasy!

Cashback bonus w LV BET

Promocja obowiązuje do momentu rozpoczęcia meczu, czyli do 31 marca do godziny 18. Nie trzeba się do niej zapisywać. Warunkiem kwalifikacyjnym jest postawienie konkretnego kuponu.

LV BET bierze pod uwagę tylko zakłady zagrane z meczem Wisła Kraków – Legia. Stawka minimalna to 50 PLN, a kurs każdego zdarzenia – 1.50.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Promocje bukmacherskie online

Aby otrzymać zwrot, należy postawić kupon, w którym będą trafione wszystkie spotkania poza wspomnianym już hitem z polskiej ligi. Uwaga! Zakład może być nietrafiony jedynie z powodu bezbramkowego remisu!

Cashback Lvbet może być przyznany na jedno konto tylko jeden raz. Dodany zostanie automatycznie tuż po tym weekendzie.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w LV BET, możesz liczyć na to, iż na start zyskasz jeszcze więcej! Co powiesz na 1500 PLN za dwie pierwsze wpłaty, a do tego 20 PLN jako bonus bez depozytu?

Chcesz odebrać bonusy powitalne w LV BET? Oto prosty sposób:

  1. Wchodzisz na www.LvBET.pl
  2. Rejestrujesz konto (teraz bez weryfikacji danych!)
  3. Kod promocyjny: BETONLINE
  4. Odbierasz 20 PLN na dobry początek
  5. Zgarniasz nawet 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Milenium. Transmisje za darmo?
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na sporty wirtualne
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)