Bukmacher Etoto ma dla graczy freebet 50 PLN dla tych, którym nie powiedzie się obstawianie polskich rozgrywek piłkarskich. Już teraz możesz poznać szczegóły na ten temat!

50 PLN na obstawianie polskich lig w Etoto!
50 PLN na obstawianie polskich lig w Etoto!

Etoto bonus polskie ligi

Oferta jest dostępna tylko dla osób, które mają konto na stronie legalnej marki Etoto. Jeżeli nie dokonałeś jeszcze rejestracji, pamiętaj, iż czeka na ciebie Etoto bonus powitalny, czyli na ten moment jest to 20 PLN bez depozytu, a potem nawet 1000 PLN za dwie pierwsze wpłaty.

W ramach oferty „Typuj naszą” można zdobyć 50 PLN freebetu w przypadku nietrafionego zakładu. Kupon musi spełniać określone warunki, by był zaliczony do akcji specjalnej.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Freebet Etoto 50 PLN

Do promocji kwalifikują się następujące kupony:

  • Stawka co najmniej 100 PLN
  • Typy z każdej polskiej ligi piłkarskiej dostępnej w ofercie Etoto
  • Minimalny kurs 1.02
  • Zakłady przedmeczowe lub LIVE

W przypadku nietrafionego kuponu automatycznie zostaniesz poinformowany o możliwości zgarnięcia dodatkowych środków. Aby garnąć 50 PLN, musisz jedynie zatwierdzić specjalny komunikat pop-up.

Uwaga! Do promocji trzeba się zapisać, by z niej skorzystać. Nie jest w tym przypadku wymagany żaden Etoto kod bonusowy!

Etoto pozwala nie tylko na obstawianie na stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej. ZOBACZ VIDEO i dowiedz się, jak pobrać program do typowania na swojego smartfona:


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej z Forbet 7 maja (wtorek)
Następny artykułPunkty stacjonarne LV BET. Powiększ wygrane o 14%!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)