Aż 50.000 PLN można zdobyć w najnowszej ofercie przygotowanej przez STS online. Poznaj szczegóły na temat promocji tego bukmachera już teraz!

50.000 PLN do zgarnięcia w STS online!
50.000 PLN do zgarnięcia w STS online!

STS promocje 2019

Interesuje cię nie tylko baseball, ale również inne dyscypliny sportowe? Ta oferta może cię zainteresować.

STS przygotował do 14 lutego specjalną akcję, dzięki której do zdobycia jest część z puli wynoszącej 50.000 PLN. Zasada jest prosta – im lepiej tobie pójdzie, a gorzej innym, tym pokaźniejszą kasę otrzymasz!

Bonus w STS online

Na czym polega ta oferta? To bardzo proste! Stawiasz kupon na wynik dowolnego meczu Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy, a w razie wygranej otrzymujesz prawo do zdobycia części z kwoty 50.000 PLN.

W promocji bierze się pod uwagę tylko i wyłącznie mecze z pierwszej rundy 1/8 finału Ligi Mistrzów oraz 1/16 Ligi Europy. Gracze mogą zdobyć w niej nawet 50.000 bądź 25.000 PLN – wszystko zależy od tego, jak obstawianie pójdzie innym!

Uwaga! Do wyboru masz dowolny mecz z Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. Możesz zagrać na jakiś hit albo też zdecydować się na postawienie na spotkanie, którym mało kto się interesuje.

Nie masz konta w STS? Założysz je obecnie nawet bez weryfikacji danych, a to wszystko w kilka chwil. Kod promocyjny na ten moment to „BETONLINE„!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od LvBet na LOTTO Ekstraklasę
Następny artykułDarmowe transmisje meczów w Fortunie
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)