Tylko w Tłusty Czwartek, 28 lutego, do odebrania jest bonus 300 PLN w Totalbet. Poznaj szczegóły już teraz i dowiedz się, jak zgarnąć premię na obstawianie!

300 PLN w Totalbet na Tłusty Czwartek!
300 PLN w Totalbet na Tłusty Czwartek!

Totalbet bonus. Jak odebrać?

Promocja obowiązuje tylko do końca dnia (28 lutego 2019, godzina 23.59). Aby z niej skorzystać, trzeba mieć konto u bukmachera oraz odebrać Totalbet bonus bez depozytu i premię za pierwszą wpłatę do 500 PLN.

Minimalna wpłata kwalifikująca się do akcji promocyjnej to 50 PLN. Zgarnąć można nawet 300 PLN, a bonus wynosi dokładnie 100% wartości wpłaty.

fortuna kod bonus powitalny
fortuna kod bonus powitalny

Dodatkowe środki do obstawiania można wykorzystać, by obstawiać dowolne mecze z oferty marki Totalbet. Bez względu na to czy są to typy baseball, typy z piłki nożnej – wszystko zależy od twoich preferencji!

Premia za wpłatę. 300 PLN do zdobycia!

Bonus otrzymasz automatycznie. Nie będziesz musiał się po niego w żaden sposób zgłaszać. Musisz jednak pamiętać, że depozyty w okresie promocji nie sumują się, dlatego warto dokonać jak największego pierwszego depozytu!

Jeżeli będziesz chciał wypłacić pieniądze z konta bonusowego, będziesz musiał je obrócić 6 razy po kursie min. 2,00. Kupon do obrotu musi zawierać przynajmniej trzy typy.

Promocja BONUS 500 jest promocją nadrzędna wobec promocji TŁUSTY RELOAD. Musisz zatem wykorzystać ofertę dla nowych graczy, aby zgarnąć środki na Tłusty Czwartek!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy można grać w STS bez dowodu?
Następny artykułEtoto bonus powitalny Marzec 2019. 20 PLN na start za darmo!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)