Bukmacher Forbet ma dla graczy 25 PLN w formie prezentu. Zobacz już teraz, co musisz zrobić, by zgarnąć te środki i na co dokładnie możesz je wykorzystać!

25 PLN od Forbet dla wszystkich!
25 PLN od Forbet dla wszystkich!

Forbet bonus dla każdego

Masz konto w Forbet, stawiasz na nim swoje typy MLB albo typujesz inne sporty? Dowiedz się już teraz, w jaki sposób w ten czwartek, czyli 11 kwietnia, możesz zgarnąć dodatkowy prezent na obstawianie!

Jeżeli chcesz zgarnąć 25 PLN od Forbet, musisz w ten czwartek postawić zakład za co najmniej 100 PLN. Bez względu na to czy uda ci się wygrać, czy wręcz przeciwnie – na twoje konto powędruje obiecana kwota bonusowa.

Nie masz konta w Forbet? Zobacz aktualny bonus:

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Jak odebrać 25 PLN w Forbet?

Kurs kuponu kwalifikacyjnego nie może wynosić mniej niż 2.50, natomiast pojedyncze zdarzenie postawione w zakładzie musi mieć wartość co najmniej 1.30.

Zakład jest ważny tylko wtedy, gdy zawiera minimum 3 typy z wybranej przez gracza dyscypliny sportu bądź kilku dyscyplin. Rozliczenie musi nastąpić do końca 11 kwietnia.

Uwaga! Forbet punkty stacjonarne nie są w tym przypadku brane pod uwagę. Musisz zawrzeć zakład za pośrednictwem strony internetowej bukmachera, aby otrzymać bonus.

Oferta wygasa wraz z końcem dnia. Można z niej skorzystać tylko jeden raz w ciągu 7 dni!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS TV i Fortuna TV pokażą sobotnie hity za darmo!
Następny artykułTyp dnia: Daniel – Simon – 12 kwietnia (piątek)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)