Legalny bukmacher STS przygotował bonus specjalny dla nowych graczy, którzy założą konta w dniach 7-8 maja. Już teraz możesz dowiedzieć się, jak otrzymać ekstra 200 PLN!

Zakład Bez Ryzyka. Do 200 PLN w STS!
Zakład Bez Ryzyka. Do 200 PLN w STS!

STS bonus powitalny 2019

Rejestracja w STS musi być dokonana w dniach 7-8 maja. Jeżeli wcześniej bądź później założysz konto, nie będziesz mógł otrzymać dodatkowej premii w postaci Zakładu Bez Ryzyka.

W ramach najnowszej promocji gracze otrzymują do 200 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu bukmacherskiego. Uwaga! Środki zagrane w zakładzie muszą być twoje, by możliwe było odebranie dodatkowego bonusu!

Zakład Bez Ryzyka. Do 200 PLN w STS!

Jeżeli chcesz zarejestrować się w STS, wystarczy, iż wykonasz kilka bardzo prostych kroków. Dodatkowo, możesz wpisać kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym zgarnąć na dobry początek 29 PLN bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy!

Już teraz ZOBACZ VIDEO i dowiedz się, jak zarejestrować się w STS z bonusem:

Kupony kwalifikacyjne muszą być rozliczone do dnia 12 maja 2019. Jeżeli zakład zostanie oznaczony jako przegrany w późniejszym czasie, nie będziesz mógł skorzystać z tej oferty specjalnej.

Mimo że promocja przygotowana została z myślą o meczach Ligi Mistrzów 2019, nie trzeba stawiać właśnie na te rozgrywki, by wykorzystać Zakład Bez Ryzyka!

Kto wie, może wkrótce podobną promocję przygotuje BetClic? Czekamy z niecierpliwością na premierę tego bukmachera!

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za kupon od bukmachera LvBet
Następny artykułWygrywaj więcej z Forbet 7 maja (wtorek)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)