Bukmacher legalny Etoto daje graczom 20 PLN bez wpłaty na obstawianie meczów baseballowych i nie tylko. Już teraz możesz sprawdzić, jak skorzystać z tej wyjątkowej oferty!

20 PLN bez depozytu na obstawianie w Etoto!
20 PLN bez depozytu na obstawianie w Etoto!

Aby obstawianie meczów baseballowych było dla nas możliwe, musimy posiadać konto u bukmachera, a także środki na grę. W przypadku marki Etoto ani jedno, ani drugie nie jest problemem, ponieważ już przy rejestracji otrzymuje się 20 PLN, które można wykorzystać na typowanie.

Z opisywanej oferty specjalnej mogą skorzystać tylko i wyłącznie osoby, które jeszcze nie miały okazji grać w Etoto przez internet. Jeżeli więc nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, wystarczy, że je założysz i wpiszesz w formularzu rejestracyjnym limitowany kod bonusowy.

Gdzie obstawiać legalnie baseball?

Jak otrzymać bonus bez depozytu? To naprawdę nieskomplikowane – wystarczy wypełnić wszystkie pola w dziale rejestracyjnym na oficjalnej stronie Etoto. Jednym z punktów jest kod promocyjny, gdzie należy podać hasło „ETOTO20FREE„.

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane jedynie w aplikacji mobilnej stworzonej przez Etoto. 20 PLN jest przyznawane w formie Zakładu Bez Ryzyka, a to oznacza, że można je wykorzystać jak normalne środki. W przypadku przegranej gracz nic nie traci, a jeżeli wygra – zachowuje zysk dla siebie!

W ofercie Etoto znajdziecie sporo meczów baseballowych z najważniejszych rozgrywek w tym sporcie. Jeżeli interesuje was nie tylko liga MLB, ale także i inne – prawdopodobnie ten buk przypadnie wam do gustu!

Darmowe konto do obstawiania z bonusem założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie obstawiać legalnie baseball?
Następny artykułTypy na baseball – 8 grudnia (sobota)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)