Legalny bukmacher forBET podjął się trudnego zadania przekonania swoich graczy, że poniedziałek nie musi być najgorszym dniem tygodnia. Chce tego dokonać proponując premię od depozytu aż do 500 PLN! Zainteresowany?

10 grudnia: atrakcyjny bonus od forBET
10 grudnia: atrakcyjny bonus od forBET

Śpieszymy wyjaśnić, że wspomniany na wstępie bonus od wpłaty obowiązuje tylko dziś, a więc w dniu 10 grudnia 2018 roku. Jutro, w ramach kalendarza adwentowego, wspomniana marka zaproponuje swoim klientom coś nowego i tak aż do 24 grudnia, a wiec do Wigilii Bożego Narodzenia.

Zastanawiasz się kto może skorzystać z premii aż do 500 PLN? Tak naprawdę każdy posiadacz konta bukmacherskiego forBET, który zdecyduje się dziś wpłacić tam własne środki. Oczywiście są pewne obostrzenia regulaminowe, ale naprawdę niewielkie.

WAŻNE! Musisz wiedzieć, że do akcji promocyjnej kwalifikują się tylko depozyty o wartości 20 PLN lub większe. Maksymalny bonus wynosi natomiast 500 PLN, a można go zdobyć dzięki wpłacie 1 000 PLN.

Po dokonaniu depozytu, zanim będziemy mogli skorzystać z dodatkowych środków, będziemy musieli postawić też zakłady za równowartość kwoty depozytu. Przy czym muszą one posiadać kurs minimalny 2,00. W momencie ich rozliczenia, bonus będzie aktywowany.

Zanim otrzymamy możliwość jego wypłaty, niezbędne będzie dokonanie kolejnego obrotu, tym razem w wysokości czterokrotności przyznanej premii. Kurs minimalny się nie zmienia i również wynosi 2,00.

Zainteresowała Cię ta oferta specjalna, ale wciąż nie masz konta? Możesz je otworzyć w każdej chwili, wypełniając formularz online dostępny na stronie internetowej bukmachera. Podczas tej procedury możesz również wykorzystać kod promocyjny o treści: BETONLINE.

Jeśli opisana promocja nie przypadła Ci do gustu, to pamiętaj, że warto codziennie zajrzeć do kalendarza adwentowego forBET, gdzie codziennie pojawia się jakaś nowa okazja dla klientów opisywanej marki.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO i POZNASZ SZCZEGÓŁY OPISYWANEJ OFERTY –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy każdy może obstawiać baseball?
Następny artykułPewniaki na baseball – 13 grudnia (czwartek)